Вчора
22 травня
21 травня
20 травня
18 травня
15 травня
13 травня
11 травня
7 травня
6 травня
1 травня
30 квітня
29 квітня
25 квітня
24 квітня
23 квітня
19 квітня
18 квітня
16 квітня

Кількість безробітних на Сумщині перетинає рекордну межу

Зараз офіційно у пошуках роботи понад 23 тисячі жителів Сумської області. За два місяці карантину до центру зайнятості звернулися понад 10 тисяч людей. Такий наплив безробітних —  уперше за 6 років, повідомляє Спецкор.

Удень доходило до позначки в 600-700 людей, які зверталися у пошуках роботи. Найбільше від наслідків карантину постраждали сумчани із середньою спеціальною освітою, задіяні в сфері послуг.

Натомість серед найбільш затребуваних на Сумщині спеціалісти центру зайнятості називають професії далекобійників, продавців, медиків та інженерів.

«Уявіть собі це понад 10 тисяч людей, яких звільнили підприємства через коронавірус, це фізичні особи. Найбільше прийшло безробітних з таких сфер: торгівля, сфера обслуговування, кафе, магазинчики, магазини, готельний бізнес, який на Сумщині не такий великий, але він реально призупинив роботу. Тобто туди, куди не пішли люди, звідти і прийшли люди до служби зайнятості», —  коментує директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний.

Натомість за час карантину центр зайнятості працевлаштовув безробітних особливо в сферу сільськогосподарського виробництва. Близько 3000 людей пішли на поля, на посівні, на всі інші види с/г робіт.

4 листопада
3 листопада