1 травня
29 квітня
28 квітня
27 квітня
23 квітня
22 квітня
20 квітня
18 квітня
15 квітня
14 квітня
13 квітня
7 квітня
1 квітня
30 березня
26 березня

Коронавірус у Шостці: 19 жителів перебуває в інфекційному відділені, 9 – на самоізоляції

Під спостереженням лікарів на самоізоляції знаходиться 9 хворих на коронавірусну інфекцію. Хворих серед дітей немає, але є контактні. За ними медики ведуть спостереження і вони не допускаються у дитячі колективи, перебуваючи на самоізоляції. Про це розповів Олександр Жук директор центру первинної медико-санітарної допомоги.

В інфекційному відділенні на сьогодні перебуває 19 хворих, з них 5 з підтвердженим діагнозом COVID-19. Про стан хворих розказав Олег Штогрин, головний лікар ЦРЛ: «У чотирьох – задовільний в одного – середньої важкості».

Начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Шосткинського міськрайонного управління ГУ Держпродспоживслужби у Сумській області Оксана Іщенко повідомила, що за минулий тиждень було складено два адміністративні протоколи про порушення масочного режиму на заклад краси та на ФОП. Перевірені три продовольчі та непродовольчі магазини, були складені приписи.

Завідувачка Шосткинським міськрайонним відділом ГУ «Сумський обласний лабораторний центр МОЗ України» Ірини Хаміцевич повідомила, що Міністерство охорони здоров’я розглядає питання залучення приватних лабораторій до здійснення аналізів, адже державні лабораторії не справляються з таким великим потоком ПРЛ-тестів.

Таким чином на ранок 21 вересня у Шостці з початку пандемії було зафіксовано 83 випадки COVID-19. 58 шосткинців вже одужало, 3 випадки летальні.

Джерело: shostkanews.city

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада