29 червня
10 червня
2 червня
1 червня
31 травня
30 травня
19 травня
29 квітня
28 квітня
27 квітня
23 квітня
22 квітня
20 квітня
18 квітня
17 квітня
16 квітня
23 лютого
22 лютого

Лебединську радіостанцію позбавили ліцензії на мовлення

Про це у Фейсбуці повідомила представниця Нацради у Сумській області Лариса Якубенко.

«Національна рада з питань телебачення і радіомовлення ухвалила рішення про анулювання ліцензії на мовлення Комунальної організації «Лебединська редакція міськрайонного радіомовлення СВІТАНОК» (позивний — «В ефірі радіомовлення Світанок»). Причиною ухвали такого рішення стало звернення до регулятора керівника редакції Наталия Панченко.

У своєму листі вона повідомила, що радіостанція не в змозі виконати умови ліцензії через відмову співзасновників інвестувати в розбудову місцевого FM- мовлення.

Згідно із законом радіостанція повинна була розпочати мовлення протягом року з дня отримання ліцензії — тобто, до 20 травня 2020 року. Проте у зв’язку з відсутністю коштів на розбудову редакція не придбала передавальне та студійне обладнання і, відповідно, не вйшла в ефір в ФМ-форматі.

На жаль, мої власні намагання під час особистих зустрічей переконати засновників комунального підприємства у доцільності розбудови місцевого радіомовлення з подальшим виготовленням локального контенту для лебединської громади виявилися безрезультатними.

На даний час у Лебединському районі немає жодної програми суспільного мовника: місцева редакція, яка повинна була працювати з партнером «Радіо Промінь», анулювала ліцензію, а передавач Сумської філії ПАТ «НСТУ» мовчить 3 роки.

Нагадаю, що на даний час в області мають ФМ-ліцензії 13 місцевих радіостанцій», — написала Лариса Якубенко.

Мінус одна радіостанція на СумщиніНаціональна рада з питань телебачення і радіомовлення ухвалила рішення про анулювання…

Опубліковано Larysa Yakubenko Четвер, 4 червня 2020 р.

4 листопада
3 листопада