8 серпня
4 серпня
2 серпня
30 липня
28 липня
22 липня
20 липня
19 липня
18 липня
14 липня
8 липня
7 липня
6 липня
29 червня
10 червня
2 червня
1 червня
31 травня
30 травня
19 травня
29 квітня
28 квітня

Лікарні Сумщини отримали гуманітрну допомогу для боротьби з Covid-2019

3 тисячі антибактеріальних масок, 5 тисяч шприців для ін’єкцій, більше 2 тисяч одноразових бахіл, захисних масок для обличчя, тисяча захисних окулярів та рукавичок, а ще медичні захисні костюми, пірометри та санітайзери отримали 6 центральних районних лікарень Сумщини, Сумський обласний перинатальний центр, обласний центр екстреної медичної допомоги і медицини катастроф, дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди,центр інфекційних хвороб та дерматології ім. З.Й. Красовицького.

За словами тимчасово виконуючої обов’язки директора обласного Департаменту охорони здоров’я Галини ХОМЕТИ, завдяки злагодженим діям Президента України та керівництва області, сьогодні вже вкотре медзаклади Сумщини отримують гуманітарний вантаж.

«Сьогодні важливим завданням для всієї України, і для Сумщини зокрема є захист тих, хто рятує життя. У цьому вантажі великий об’єм дезінфікуючих засобів, антисептиків для рук тощо. Крім цього, він також включає декілька видів захисних костюмів для медпрацівників, що є особливо актуальним», – зауважила Галина Хомета та наголосила, що для спільної протидії епідемії вкрай важливо дотриматися усіх рекомендацій в рамках карантинних заходів.

Відмінність цього вантажу від попередніх – це наявність пірометрів, що є надзвичайно важливим для лікувальних закладів. Такі інфрачервоні термометри отримають лікарні першої хвилі та обласний центр екстреної медичної допомоги.

Директор обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Анатолій АЛЕКСАНДРЕНКО повідомив, що забезпеченість бригад їхнього центру всім необхідним є достатньою для того, щоб лікарі працювали спокійно як сьогодні, так і в майбутньому. «Організація нашої роботи має бути такою, щоб ми якісно і своєчасно могли надавати всю необхідну допомогу жителям Сумської області», – відмітив він.

Серед отримувачів гуманітарної допомоги і дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди. Директор медзакладу Олександр ЄМЕЦЬ подякував за турботу з боку обласної влади, адже як керівник він приділяє особливу увагу захисту медичних працівників. «Ми маємо рятувати і життя хворих, і зберегти здоров’я медичних працівників», – наголосив він.

Довідково. Сьогодні вантаж розподілять між собою Білопільська, Конотопська, Кролевецька, Роменська, Тростянецька, Шосткинська центральні районні лікарні, а також Сумський обласний перинатальний центр, обласний центр екстреної медичної допомоги і медицини катастроф, дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди та Медичний клінічний центр інфекційних хвороб та дерматології ім. З.Й. Красовицького.

Загальна кількість засобів медичного захисту, які отримали медзаклади Сумщини  становить: антибактеріальні маски – 3 тисячі, термометри, одноразові бахіли – 2100, одноразові шприци для ін’єкцій – 5 тисяч, захисні комбінезони – 200, санітайзери для поверхонь – 5, медична захисна маска для обличчя – 2 тисячі, медичні захисні окуляри – 1 тисяча, пірометри – 40, захисні медичні костюми – 435, захисні рукавички – 900.

Джерело: debaty.sumy.ua

4 листопада
3 листопада