Вчора
15 квітня
14 квітня
13 квітня
7 квітня
1 квітня
30 березня
26 березня
25 березня
24 березня
23 березня
22 березня
21 березня
20 березня
19 березня

Лікарні Сумщини самостійно обирають фірми з утилізації відходів

Лікувальні заклади Сумської області обирають ті організації, які утилізують їхні відходи дешевше. Про це у коментарі Суспільному сказав директор обласного клінічного медцентру соціально небезпечних захворювань Тарас Злиденний.

За його словами, лікувальні заклади України самі обирають фірми, які мають ліцензії на відповідний вид діяльності і є в реєстрі. “Визначають ті, що дешевше, а не ті, які працюють на території нашої області. Вони укладають договори на утилізацію будь-яких відходів, які є у них в лікувальних закладах”, – зазначив він.

Суспільне розповідало, що 6 серпня в Сумах Держекоінспекція виявила загоряння стихійного звалища медичних відходів. Рятувальники гасили пожежу сім разів. Поліція та працівники департаменту інфраструктури встановлюють, кому належить звалище.

За словами директора департаменту інфраструктури Сум Олександра Журби, інформацію про власника земельної ділянки має надати департамент ресурсних платежів. “Попередньо 13 серпня у нас буде нарада з цього питання. Приймемо рішення”, – сказав він.

Джерело: suspilne.media

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада