Вчора
1 травня
29 квітня
28 квітня
27 квітня
23 квітня
22 квітня
20 квітня
18 квітня
15 квітня
14 квітня
13 квітня
7 квітня
1 квітня

Лікарню на Сумщині викрили у незаконному користуванні землею

Роменською місцевою прокуратурою до Господарського суду Сумської області в інтересах держави заявлено позов про визнання недійсним договору про надання послуг та повернення земельних ділянок для ведення підсобного сільського господарства площею 93 га та вартістю майже 3 млн грн.

Встановлено, що у 2019 році між Комунальним закладом «Перша обласна спеціалізована лікарня м. Ромни» та Товариством з обмеженою діяльністю укладено договір про надання послуг щодо соціореабілітації психічно хворих через трудову діяльність та соціальну реадаптацію, зокрема вирощування сільськогосподарської продукції. Сторони домовилися здійснювати заходи на земельних ділянках, які знаходяться в постійному користуванні закладу на території Пустовійтівської та Бобрицької сільських рад Роменського району.

Проаналізувавши умови оспорюваного договору, можна дійти висновку, що сторони фактично приховали оренду земельної ділянки. Однак земельним законодавством не передбачено право постійного користувача розпоряджатися землею шляхом передачі її іншим особам у платне користування. Відтак спірний договір не відповідає вимогам законодавства.

Джерело http://debaty.sumy.ua/news/crime/likarnyu-na-sumshhini-vikrili-u-nezakonnomu-koristuvanni-zemleyu

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада