29 червня
10 червня
2 червня
1 червня
31 травня
30 травня
19 травня
29 квітня
28 квітня
27 квітня
23 квітня
22 квітня
20 квітня
18 квітня
17 квітня
16 квітня
23 лютого
22 лютого

Лісівники просять людей не підбирати немічних новонароджених звірят

“Дуже часто люди підбирають у лісі та в його околицях немічних дітей козулі, оленя та інших лісових звірів. Вони думать, що допомогли тваринці, і цим вчинили добре. Але ж було б краще залишити їх у лісі, у тому природному середовищі, де вони народилися. Там їх знайдуть батьки та поставлять на ноги”, – говорять лебединські лісівники.

А так великі проблеми будуть чекати і на тварин, а і на тих, хто їх приютив. Адже тварина буде рости, і з часом, перебуваючи і у неволі, вже не зможе реалізовувати свою природню поведінку. Як наслідок, вона може не лише пошкодити майно господарів, а і завдати шкоди їхньому здоров’ю!

Так, внаслідок необачних дій жителя Лебединщини, маленьке дитинча козулі залишилося без мами. Козеня підібрали. Але згодом схаменулися і вирішили повернути його до лісу. Та дорослі звірі його не забрали, оскільки від нього вже пахло людьми.

Тепер маленькою тваринкою опікуються єгері Межиріцької мисливської дільниці. На даний момент козеня знаходиться в захищеному від несприятливих природних умов приміщенні, кожні 4 години єгері кормлять його козячим молоком з глюкозою.

everyday.sumy.ua

4 листопада
3 листопада