11 липня
10 липня
6 липня
5 липня
1 липня
28 червня
25 червня
20 червня
19 червня
18 червня
17 червня
15 червня
14 червня
13 червня
10 червня
8 червня
4 червня
31 травня

«LS GROUP знову покращила свій рейтинг серед провідних юрфірм України», – глава компанії Геннадій Дем’яненко

8 грудня 2022 року провідним всеукраїнським фаховим виданням «Юридична практика» оприлюднено щорічне дослідження провідних юридичних фірм України у 2021 році. Його ключовою особливістю є всебічна оцінка діяльності учасників ринку юридичних послуг як за кількісними, так і за якісними критеріями: кількістю юристів, дохідністю, складністю угод і судових спорів, які ними супроводжуються, фінансовою ефективністю. LS GROUP увійшла до ТОП-100 цього рейтингу, посівши 60 позицію (минулий рік – 67-ма).

Глава LS GROUP, заслужений юрист України Геннадій Дем’яненко: «Вдячний нашій команді юристів та адвокатів, дякую партнерам за довіру. Завдяки їм LS GROUP системно покращує рейтинг серед провідних юридичних фірм України. Із восьмої десятки кращих ми за шість років піднялися до 60 місця. Надзвичайно імпонує, що удосконалена за двадцять п’ять років методологія проведення цього дослідження об’єктивно визначає місце кожного учасника його реальним позиціям на юридичному ринку. Цей рік проходить в умовах пандемії, ми навчилися працювати «у новій реальності» та ефективно використовувати діджитал-рішення, зуміли не сидіти без роботи».

Нагадаємо, що дослідження ТОП-100 провідних юридичних фірм України проводиться фаховим виданням «Юридична практика» з 1997 року. До уваги береться репутація компанії — її оцінка колегами по юрринку. Місце юридичної фірми у підсумкових таблицях ТОП-100 «50 провідних юридичних фірм України 2021 року» та «Бронзова ліга» визначається її рейтингом, розрахованим на основі наведених вище показників із застосуванням зважених коефіцієнтів. Досліджуваний період охоплює 12 календарних місяців: I—III квартали поточного року та IV квартал минулого. Усі дані зводяться воєдино за допомогою зважених коефіцієнтів, значення яких належить до комерційної інформації та не розголошується. Під час оцінювання роботи юридичних фірм до всіх застосовувався єдиний підхід. Аналітична група залишає за собою право вибіркової перевірки відомостей, наданих під час анкетування. Одним із ключових факторів під час формування підсумкових таблиць є репутація компанії. Відсутність балів «визнання» знижує підсумкове місце фірми незалежно від розміру доходу та кількості юристів, що працюють у ній. На завершальному етапі дослідження результати, отримані під час соціологічного розрахунку, оцінює експертна рада. Удосконалена за багато років методологія проведення дослідження дає впевненість у тому, що місце кожного учасника загалом відповідає його реальним позиціям на ринку. І навіть у бутикових сегментах практики відносне місце розташування юрфірм відповідає їхній ринковій частці.

4 листопада
3 листопада