Вчора
5 червня
3 червня
2 червня
1 червня
31 травня
30 травня
29 травня
26 травня
25 травня
24 травня
22 травня
20 травня

Люстрованого прокурора Сумської області поновили на посаді: йому виплатять більше мільйона гривень

Учора, 9 червня, Сумський окружний адміністративний суд задовольнив позов експрокурора Сумської області Володимира Петрова та поновив його на посаді.

Суд розглянув справу № 818/2842/14 за позовом Петрова Володимира Георгійовича до Офісу Генерального прокурора, Прокуратури Сумської області, про визнання незаконними дії, скасування наказу, поновлення на роботі.

За результатом розгляду справи суд задовольнив позовні вимоги та визнав протиправним і скасував наказ Генерального прокурора України від 23 жовтня 2014 року № 1472к про звільнення Петрова В.Г. з посади прокурора Сумської області; поновив Петрова В.Г. на посаді прокурора Сумської області; стягнув з Прокуратури Сумської області на користь Петрова В.Г. середній заробіток за час вимушеного прогулу з 24 жовтня 2014 року по 9 червня 2020 року в загальній сумі 1 117 770 грн.

Рішення суду в частині поновлення на посаді та стягнення місячного заробітку в сумі 16 695 грн підлягає негайному виконанню.

Рішенням суду зобов’язано Офіс Генерального прокурора відкликати з Міністерства юстиції України відомості про застосування до Петрова В.Г. заборони, передбаченої ч. 3 ст. 1 Закону України «Про очищення влади», для виключення таких відомостей з Єдиного державного реєстру осіб, щодо яких застосовано положення Закону України «Про очищення влади», — повідомляє на своєму сайті Сумський окружний адміністративний суд.

Джерело http://debaty.sumy.ua/news/crime/lyustrovanogo-prokurora-sumskoyi-oblasti-ponovili-na-posadi-jomu-viplatyat-bilshe-miljona-griven

4 листопада
3 листопада