Вчора
2 червня
1 червня
31 травня
30 травня
29 травня
26 травня
25 травня
24 травня
22 травня
20 травня
19 травня
17 травня

Мер Путивля придбав для громади комплекс ямкового ремонту доріг

Відтепер у Путивлі почнуть активніше займатися поточним ремонтом доріг і усувати небезпечні для руху транспорту ділянки, адже у міста з’явився свій комплекс для ямкового ремонту. Техніку придбали за кошти місцевого бюджету, і з настанням тепла вона вже виїхала на дороги міста, тож путивляни можуть побачити її в дії. Для роботи комплексу потрібні холодний асфальт (можна й перероблений), газ, гудрон і два-три працівники. Прораховано, що собівартість робіт буде невеликою.

Головне, як зазначають у Путивльській міській раді, нове обладнання дає  можливість працювати у зручний для цього час.

«З допомогою власного комплексу ямкового ремонту доріг дбати про благоустрій Путивльської громади стане набагато легше. Ми оцінили усі переваги, купуючи таке обладнання, і дійшли висновку: це дійсно розумна інвестиція. По-перше, сьогодні потрібно враховувати, що у зв’язку із воєнним станом держава до мінімуму скоротила видатки на ремонт доріг, тож необхідно розраховувати на власні сили і шукати можливості, як підтримувати лад із шляхами. По-друге, не завжди є можливість домовитися із будівельними компаніями щодо проведення ремонту, а маючи на балансі відповідну техніку, впоратися із ямковістю ми зможемо і самостійно, при цьому ще й заощадимо гроші, які витрачаються на виконавця робіт. По-третє, ремонтувати дороги ми зможемо у будь-який час, а значить – більше уваги приділятиметься проблемним ділянкам. Впевнений, скоро жителі нашої громади помітять результати роботи комплексу, а дороги стануть більш зручними для пересування.», – прокоментував міський голова Путивля Костянтин Гаврильчук.

Крім комплексу ямкового ремонту доріг, путивльське комунальне підприємство “Благоустрій громади” отримало закуплений новенький трактор ЛОВОЛ-504 з навісним обладнанням. Разом з трактором громада має власний навантажувач, косарку, причіп, відвал, екскаватор, плуги.

4 листопада
3 листопада