29 квітня
28 квітня
27 квітня
23 квітня
22 квітня
20 квітня
18 квітня
17 квітня
16 квітня
23 лютого
22 лютого
21 лютого
20 лютого
19 лютого

Мер Тростянця Юрій Бова розповсюджує інтернет-фейки

На своїй сторінці у Фейсбуці Юрій Бова поширив допис колишнього очільника міста Суми Геннадія Мінаєва щодо ремонтних робіт на автомобільній дорозі загального користування державного значення Н 12 “Суми — Полтава” у селі Верхня Сироватка Сумської області. Мер висловив свою підтримку, не беручи до уваги те, що дана інформація має викривлений характер.

“800 метров ремонта дороги – ПЕРЕКРЫТИЕ ДВИЖЕНИЯ на 100 дней!

На СТО СУТОК, Карл!

Причем, мост в Верхней Сыроватке несколько лет назад построили новый!

Что они там СТО ДНЕЙ / СУТОК собираются ремонтировать?”

За звичайних умов такий відрізок дороги ремонтується за досить короткий період часу, не створюючи незручностей для водіїв автотранспортних засобів. Проте у цьому випадку проводитимуться складні роботи зі зрізу земельного насипу, щоб вирівняти дорогу згідно сучасних норм. Тобто доведеться зрізати пагорб, перевозити грунт в інше місце, а це десятки тисяч кубічних метрів! Це зробить проїзд значно комфортним, безпечним та економнішим. Відтак ремонт потребуватиме більше часу та зусиль.

Очільнику міста доцільно врахувати вказану інформацію і не розповсюджувати панічні настрої щодо терміну виконання ремонту, якщо звичайно він хоча б розуміє у чому полягає суть вищезгаданих дорожніх робіт. З іншого боку, коли ж пан Бова знав про об’єми робіт і все одно поширив безглуздий допис екс-мера Сум Генадія Мінаєва, то виникають питання: навіщо він це зробив? І чи не пов’язано це із майбутніми місцевими виборами, для перемоги на яких тростянецький керманич вирішив застосувати такі підлі маніпуляційні прийоми.

4 листопада
3 листопада