26 вересня
24 вересня
22 вересня
17 вересня
14 вересня
13 вересня
12 вересня
10 вересня
7 вересня
6 вересня
5 вересня
4 вересня
31 серпня
30 серпня
26 серпня
24 серпня
23 серпня
19 серпня
18 серпня

Міністр КМУ Олег Немчінов заявив про можливість приєднання Лебединського району до Сумського

Сьогодні, 14 червня, Лебединщину з робочим візитом відвідали міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов і голова Сумської облдержадміністрації Роман Грищенко.

У парку імені П. Полуботка, що в Лебедині, посадовці зустрілися з громадою та обговорили питання можливого приєднання Лебединщини до Сумського району.

Нагадаємо, ще 3 червня Сумська ОДА погодила проєкт постанови Міністерства розвитку громад і територій України, який передбачає утворення 5 районів (Конотопського, Шосткинського, Роменського, Сумського та Охтирського) замість наявних 18. Лебединщину при цьому віднесли до Охтирщини. Такий поділ не влаштував лебединців, які віддають перевагу Сумському району. Очільник області Роман Грищенко зібрав із цього приводу пресконференцію, на якій пообіцяв захистити інтереси жителів Лебединщини.

Як повідомив на сьогоднішній зустрічі міністр Олег Немчінов, наразі є можливість врахувати пропозиції лебединської громади. «Ви не одні, подібні проблеми є у всіх. Є проблеми з розташуванням адміністративних центрів об’єднаних громад, проблеми з приєднанням невеликих міст до більших — немає нічого досконалого… Якщо громада має конструктив та ії підтримує голова ОДА, завжди треба іти назустріч», — заявив міністр.

Голова Сумської ОДА Роман Грищенко додав, що наразі існують всі економічні обгрунтування Охтирського району щодо наявності в ньому трьох районів (без Лебединського) і є можлвість приєднати Лебединський район до Сумського. «У вівторок на профільному комітеті ВР ми будемо це доводити. Уже відбулася одна робоча група комітету, за участі представників Лебединського району, де нас запевнили, що за наявності всіх економічних обгрунтувань та підтвержень ми маємо надію на вирішення цього питання на нашу користь», — повідомив Роман Грищенко.

4 листопада
3 листопада