Вчора
24 листопада
23 листопада
21 листопада
19 листопада
18 листопада
17 листопада
16 листопада

На Глухівському ринку жінці стало зле

На продуктовому центральному ринку в Глухові сьогодні стало зле жінці. Працівники кіоску викликали «швидку». Жінка напівлежала, скорчившись, і опустивши голову на прилавок хлібного кіоску.

Продавець розповіла, що жінці стало погано, стояти вона не в змозі, тому дозволили прилягти на столик, щоб не впала. На ринок викликали «швидку», пише hlukhiv.info.

Невідкладна допомога під’їхала оперативно, і жінкою зайнялися два фельдшери, які приїхали на виклик. Від коментарів вони відмовилися, сказали тільки: «У жінки підскочив тиск».

Що стало причиною різкого погіршення самопочуття — невідомо. Але, з огляду на нинішні погодні умови, не виключено, що гіпертонію спровокувала спека. Тим більше, що сталося це в полудень, коли лікарі взагалі не рекомендують виходити з дому людям, не кажучи вже тим, хто страждає від стрибків артеріального тиску.  А якщо вже виникла необхідність, то перебувати на вулиці під палючими променями сонця потрібно в головному уборі і прихопивши з собою пляшечку негазованої води.

4 листопада
3 листопада