Вчора
17 січня
16 січня
15 січня
14 січня
13 січня
12 січня
11 січня
10 січня
9 січня
8 січня

На мосту в Климентовому RGM group почала облаштовувати дорожні під’їзди

Завершивши роботи з монтажу деталей металевої балки центральної прогонової будови на об’єктi реконструкції мостового переходу на а/д Н-12 Суми-Полтава поблизу с. Климентово Охтирського району, спеціалісти RGM group перейшли до улаштування монолітної плити.

Наразі у цьому напрямку проводяться підготовчі роботи — в’яжуть каркас та улаштовують опалубку з металопрофілю. Окрім цього перейшли до виконання безпосередніх дорожніх робіт — влаштовують під’їзди до мосту, роблять дорожні корита, улаштування основ із щебенево-піщаних сумішей С-5 з наступним улаштуванням піщано-щебеневої суміші обробленої цементом.

Реконструкцію мосту проводить компанія «Сумимостобуд», що входить до складу RGM group, на замовлення Служби автомобільних доріг у Сумській області.

Нагадаємо, міст у с. Климентове через річку Ворскла побудований ще у 1960 році, понад 10 років знаходився в аварійному стані і потребував капітального ремонту .

У ході реконструкції мостового переходу через річку Ворскла у селі Климентове «Сумимостобудом» уже виконані роботи із спорудження нового мостового переходу паралельно з існуючим мостом.

Також відзначимо, що під час другої стадії реконструкції буде здійснено замiну старих прольотів та об’єднають відремонтований міст з новозбудованим. Ширина нового мосту буде – 9,5 м. Уже через кілька місяців ремонт об’єкту буде повністю завершено.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада