Вчора
26 січня
20 січня
18 січня
17 січня
12 січня
30 грудня
29 грудня
26 грудня
24 грудня
22 грудня
21 грудня
19 грудня
16 грудня
13 грудня
12 грудня
9 грудня
7 грудня
6 грудня
5 грудня

На мосту в Климентовому RGM group почала облаштовувати дорожні під’їзди

Завершивши роботи з монтажу деталей металевої балки центральної прогонової будови на об’єктi реконструкції мостового переходу на а/д Н-12 Суми-Полтава поблизу с. Климентово Охтирського району, спеціалісти RGM group перейшли до улаштування монолітної плити.

Наразі у цьому напрямку проводяться підготовчі роботи — в’яжуть каркас та улаштовують опалубку з металопрофілю. Окрім цього перейшли до виконання безпосередніх дорожніх робіт — влаштовують під’їзди до мосту, роблять дорожні корита, улаштування основ із щебенево-піщаних сумішей С-5 з наступним улаштуванням піщано-щебеневої суміші обробленої цементом.

Реконструкцію мосту проводить компанія «Сумимостобуд», що входить до складу RGM group, на замовлення Служби автомобільних доріг у Сумській області.

Нагадаємо, міст у с. Климентове через річку Ворскла побудований ще у 1960 році, понад 10 років знаходився в аварійному стані і потребував капітального ремонту .

У ході реконструкції мостового переходу через річку Ворскла у селі Климентове «Сумимостобудом» уже виконані роботи із спорудження нового мостового переходу паралельно з існуючим мостом.

Також відзначимо, що під час другої стадії реконструкції буде здійснено замiну старих прольотів та об’єднають відремонтований міст з новозбудованим. Ширина нового мосту буде – 9,5 м. Уже через кілька місяців ремонт об’єкту буде повністю завершено.

4 листопада
3 листопада