11 червня
10 червня
9 червня
8 червня
7 червня
6 червня
5 червня
4 червня
3 червня
2 червня
1 червня

На Охтирщині чоловік знайшов рушницю

До Охтирського відділу поліції звернувся житель одного з сіл району з заявою про добровільну здачу зброї та боєприпасів. Чоловік розповів правоохоронцям, що випадково виявив рушницю та ємність з порохом під час збирання грибів у лісосмузі поблизу села Новопостроєне.

Поліцейські вилучили зброю – це виявилась мисливська рушниця 16-го калібру. Вага пороху склала майже 200 грамів. Наразі всі знахідки направлені на експертне дослідження.

І хоча правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст. 263 КК України «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами», в рамках якого з’ясовують походження «знахідки», сам чоловік від кримінальної відповідальності буде звільнений, оскільки добровільно здав зброю в органи поліції.

Правоохоронці закликають громадян, хто незаконно зберігає зброю, боєприпаси та вибухонебезпечні предмети, наслідувати приклад свідомого чоловіка і здати до поліції всі ці речі. Таким чином вони не тільки вбережуть своїх близьких від нещасного випадку, а й себе – від кримінальної відповідальності. Адже згідно ч.3 ст. 263 КК України, особа, яка зберігала зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої, звільняється від кримінальної відповідальності тільки за умови добровільної їх видачі органам влади чи поліції.

Джерело: debaty.sumy.ua

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада