Вчора
27 липня
26 липня
24 липня
23 липня
21 липня
20 липня
19 липня
17 липня
15 липня
14 липня
13 липня
12 липня
10 липня

На Сумщині активізувалися автокрадії: у жителів області зникають гроші та документи

Як свідчить поліцейська статистика, більшості крадіжок, вчинених злодіями з автомобілів, можна було б уникнути, якби власники транспортних засобів не полишали в салонах цінні речі.
Так, до поліції цими днями про подібні крадіжки повідомили кілька жителів області. У 35-річного жителя обласного центру з мінівену зникли 25 тисяч гривень, з авто 54-річного мешканця одного з сіл Кролевеччини – 12 тисяч гривень та документи.
Працівники поліції встановлюють обставини крадіжок, і звертаються до громадян з застереженням не полишати в автомобілях значні суми грошей, документи та будь-які цінні і дорогі речі.
Увагу злодіїв в першу чергу привертають барсетки, валізки та «дипломати», залишені власниками у салонах, а також яскраві речі. Досвідченому крадію достатньо 1-2 хвилин, аби відімкнути замок і забрати сумку. Й тим більше для зловмисника не перепона просто зачинені дверцята – а саме так іноді водії і роблять, коли виходять з машини «буквально на хвилинку».
Правоохоронці попереджають: особливою «популярністю» серед автозлодіїв користуються мінівени, мінібуси та авто-важковаговики, оскільки в салонах саме такого виду транспорту найбільше шансів здобути «вилов» – у великій сумі готівку, документи на той чи інший товар, цінні речі тощо.
Працівники поліції говорять, що розкриття крадіжок з салонів автотранспорту, безумовно, має свою специфіку, але злодіям уникнути відповідальності в будь-якому разі не вдається. Так, учора працівники поліції Охтирщини розкрили аналогічну крадіжку і «вирахували» 38-річного місцевого чоловіка, який поцупив з машини земляка майже 30 тисяч гривень.
Правоохоронці знову застерігають водіїв та автовласників бути більш уважними, і відповідально ставитися до збереження свого майна. Не слід полишати дверцята машини незамкненими, навіть якщо ви просто вийшли на вулицю і стоїте неподалік свого авто. Також не слід зберігати в салоні припаркованої автівки цінні та дорогі речі, запасні комплекти ключів, готівку чи документи. Якщо виникає така необхідність, що ви змушені кудись підти – не тільки замкніть дверцята, а й увімкніть сигналізацію. Що стосується самих авто, то їх краще не полишати у дворах будинків, а зберігати в надійних гаражних приміщеннях або ж на спеціалізованих охоронюваних майданчиках.
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада