15 квітня
14 квітня
13 квітня
7 квітня
1 квітня
30 березня
26 березня
25 березня
24 березня
23 березня
22 березня
21 березня
20 березня
19 березня

На Сумщині активізувалися автокрадії: у жителів області зникають гроші та документи

Як свідчить поліцейська статистика, більшості крадіжок, вчинених злодіями з автомобілів, можна було б уникнути, якби власники транспортних засобів не полишали в салонах цінні речі.
Так, до поліції цими днями про подібні крадіжки повідомили кілька жителів області. У 35-річного жителя обласного центру з мінівену зникли 25 тисяч гривень, з авто 54-річного мешканця одного з сіл Кролевеччини – 12 тисяч гривень та документи.
Працівники поліції встановлюють обставини крадіжок, і звертаються до громадян з застереженням не полишати в автомобілях значні суми грошей, документи та будь-які цінні і дорогі речі.
Увагу злодіїв в першу чергу привертають барсетки, валізки та «дипломати», залишені власниками у салонах, а також яскраві речі. Досвідченому крадію достатньо 1-2 хвилин, аби відімкнути замок і забрати сумку. Й тим більше для зловмисника не перепона просто зачинені дверцята – а саме так іноді водії і роблять, коли виходять з машини «буквально на хвилинку».
Правоохоронці попереджають: особливою «популярністю» серед автозлодіїв користуються мінівени, мінібуси та авто-важковаговики, оскільки в салонах саме такого виду транспорту найбільше шансів здобути «вилов» – у великій сумі готівку, документи на той чи інший товар, цінні речі тощо.
Працівники поліції говорять, що розкриття крадіжок з салонів автотранспорту, безумовно, має свою специфіку, але злодіям уникнути відповідальності в будь-якому разі не вдається. Так, учора працівники поліції Охтирщини розкрили аналогічну крадіжку і «вирахували» 38-річного місцевого чоловіка, який поцупив з машини земляка майже 30 тисяч гривень.
Правоохоронці знову застерігають водіїв та автовласників бути більш уважними, і відповідально ставитися до збереження свого майна. Не слід полишати дверцята машини незамкненими, навіть якщо ви просто вийшли на вулицю і стоїте неподалік свого авто. Також не слід зберігати в салоні припаркованої автівки цінні та дорогі речі, запасні комплекти ключів, готівку чи документи. Якщо виникає така необхідність, що ви змушені кудись підти – не тільки замкніть дверцята, а й увімкніть сигналізацію. Що стосується самих авто, то їх краще не полишати у дворах будинків, а зберігати в надійних гаражних приміщеннях або ж на спеціалізованих охоронюваних майданчиках.
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада