7 квітня
1 квітня
30 березня
26 березня
25 березня
24 березня
23 березня
22 березня
21 березня
20 березня
19 березня
18 березня
17 березня

На Сумщині біля залізничної колії виявили небезпечну знахідку

5 липня групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни) проведено роботи зі знешкодження вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни: у Сумському районі — артснаряду (122-мм) та мінометної міни (82-мм), виявлених на території приватного домоволодіння в селі Нижня Сироватка та у Роменському районі – 51 мінометної міни (50-мм) та 5 артилерійських снарядів різних калібрів, виявлених в лісі поблизу с. Перекопівка.

Цього ж дня, неподалік від того ж населеного пункту, на відстані 600 м від житлових будинків було виявлено 9 артилерійських снарядів та 19 мінометних мін.

Ще один випадок мав місце в селі Андріяшівка Роменського району, де в полі на відстані 30 м від залізничної колії «Бахмач – Пасажирський — Лохвиця» місцевий мешканець натрапив на артснаряд.

На місці небезпечних знахідок правоохоронцями виставлено охорону, надано заявку на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада