Вчора
12 травня
10 травня
9 травня
1 травня
29 квітня
28 квітня
27 квітня
23 квітня
22 квітня
20 квітня
18 квітня

На Сумщині через коронавірусну інфекцію на дистанційній формі навчання перебуває 41 клас

Про роботу закладів освіти в умовах поширення коронавірусної інфекції на Сумщині під час брифінгу розповідали директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Вікторія ГРОБОВА та директори Сумських спеціалізованих шкіл №2 і №23

«На жаль, в області збільшується захворюваність на коронавірусну інфекцію і сьогодні у нас уже по закладах профтехосвіти і закладах фахової передвищої та вищої освіти більше 20 учнів і студентів захворіло та 24 працівники. Також хворіє 21 учень і 22 працівники закладів середньої освіти, 9 працівників дошкільних закладів, – розповіла Вікторія Гробова. – На сьогодні в 41 класі призупинене звичайне навчання і організована дистанційна форма. Повністю призупинений навчальний процес в Кролевецькій загальноосвітній школі №2. На самоізоляції в області перебуває 1639 учнів і працівників освіти».

Директори сумських спеціалізованих шкіл №2 і №23 Олег ТОКАРЕНКО та Наталія ПЕДЯШ розповіли про навчальний процес у школах в умовах пандемії COVID-19. Школи виконують усі вимоги Міністерства освіти та науки і Міністерства охорони здоров’я, але, на жаль, хворих все більшає.

Олег Токаренко, зокрема, повідомив, що на сьогодні один із класів початкової ланки перебуває на самоізоляції, тому що у вчителя цього класу підтверджений коронавірус. У іншому класі – перебуває вчитель на самоізоляції. Уроки в класі проводить вчитель по заміні.

«Розпорядженням голови Сумської облдержадміністрації Романа ГРИЩЕНКА було створено робочу групу з перевірки закладів освіти щодо створення в них безпечних умов для вихованців, учнів, студентів, педагогічних та інших працівників. Ця робоча група працювала протягом 14-16 вересня, було промоніторено 10 закладів і на сьогодні уже є висновки. Є незначні порушення в закладах освіти, які були протягом перевірки усунуті, – доповіла Вікторія Гробова. – Навчальний процес налагоджений, але це не рятує нас від підступної інфекції».

Крім того, директор обласного Департаменту освіти і науки повідомила, що згідно зі змінами до Постанови Кабміну про карантинні заходи, рішення про заборону роботи освітніх закладів на територіях з «червоним» рівнем епідемічної небезпеки поширення COVID-19 буде прийматися лише спільно державною та регіональною комісіями з питань ТЕБ та НС.

В адміністративних одиницях з «помаранчевим», «жовтим» та «зеленим» рівнями забороняється робота шкіл у разі, коли на самоізоляцію через контакт з пацієнтом з підтвердженим випадком COVID-19 відправлено більше ніж 50 відсотків класів.

«Ми готові до дистанційної форми навчання, будемо робити все можливе, щоб навчальний процес не постраждав в будь-якому разі. Але здоров’я дітей та педагогів – це найголовніше», – наголосила Вікторія Гробова.

Ще одна проблема, з якою можуть зіткнутися школи – брак вчителів.

«Питання проблемне, великої кількості вільних вчителів ні в нашій, ні в інших школах немає. Тому бережіть себе та своїх рідних і дотримуйтеся соціальної дистанції та маскового режиму», – наголосив Олег Токаренко.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада