Вчора
10 квітня
9 квітня
6 квітня
5 квітня
3 квітня
2 квітня
30 березня
28 березня
27 березня
26 березня
25 березня
22 березня
18 березня
17 березня
14 березня
8 березня

На Сумщині чоловік ошукав свою колишню співмешканку

Поліція Буринщини виявила чоловіка, який ошукав свою колишню співмешканку

Як з’ясували слідчі, громадянин спочатку позичив газозварювальне обладнання. А потім, замість того, щоб повернути його власниці, продав.

До Буринського відділку поліції звернулась 49-річна жителька райцентру, яка повідомила, що стала жертвою шахрайства.

Працівники поліції встановили: до неї звернувся її колишній співмешканець з проханням позичити газовий різак, – мовляв, йому потрібно для роботи у господарстві. І пообіцяв за кілька днів його повернути. Однак йшов час, а позичальник так і не з‘являвся. Занепокоєна жінка вирішила зателефонувати йому та дізнатись, коли ж він поверне приладдя. Але всі спроби додзвонитися йому виявилися марними – свій телефон чоловік вимкнув. А згодом з‘ясувала, що насправді, позичаючи різак, колишній співмешканець не мав ані найменшого бажання його повертати. Більше того – продав прилад сусіду за 100 гривень.

За даним фактом у поліції відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.190 Кримінального кодексу України «Шахрайство», в рамках якого встановлюють всі обставини події та місцеперебування зловмисника.

Правоохоронці вкотре нагадують громадянам не залишати особисті речі та майно без нагляду, та приділяти належну увагу його збереженню. Не слід розповідати стороннім та малознайомим особам про свої статки та майно. А якщо позичаєте комусь у тимчасове користування – потурбуйтеся про відповідне оформлення угоди у письмовому вигляді, зазначивши при цьому дату і місце повернення речей, – повіомив відділ комунікації поліції Сумської області.

Джерело: sumy.today

4 листопада
3 листопада