Вчора
9 травня
1 травня
29 квітня
28 квітня
27 квітня
23 квітня
22 квітня
20 квітня
18 квітня
15 квітня
14 квітня
13 квітня
7 квітня
1 квітня

На Сумщині додатково відремонтують дороги на суму майже 500 млн грн

Про це голові Сумської облдержадміністрації Роману ГРИЩЕНКУ повідомив директор державного підприємства «Дороги Сумщини» Сергій БЕСАРАБ.

«Наразі підприємством «Дороги Сумщини» розроблено додатково проектно-кошторисну документацію на суму 423 млн грн. Це ряд доріг місцевого значення в Охтирському, Липоводолинському, Роменському, Тростянецькому, Сумському та інших районах», – зазначив Сергій Бесараб під час наради з питань реалізації програми «Велике Будівництво» на Сумщині.

Також, за його словами, у розробці — проекти з ремонту доріг на понад 1 млрд гривень. Усі проекти планують завершити до кінця серпня.

«Наразі ми вишукуємо додаткове фінансування на ремонт доріг на приблизну вартість до 1,5 млрд грн. Крім того, є можливість залучити державне фінансування, – повідомив учасникам наради Роман Грищенко. – Тому орієнтуйте органи місцевої влади, що в першу чергу будуватимуться ті дороги, які матимуть готову проектно-кошторисну документацію».

Джерело http://debaty.sumy.ua/news/utilities/na-sumshhini-dodatkovo-rozrobleno-proektno-koshtorisnu-dokumentatsiyu-na-remont-dorig-na-sumu-majzhe-500-mln-grn

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада