Вчора
24 листопада
23 листопада
20 листопада
18 листопада
12 листопада
9 листопада
8 листопада
7 листопада
5 листопада
3 листопада
2 листопада
29 жовтня

На Сумщині гасили пожежу в автокооперативі

2 червня о 01:58, до Служби порятунку 101, надійшло повідомлення про загоряння гаражу в автокооперативі по вул. Деповська в м. Конотоп. Про пожежу повідомив охоронець, який побачив дим з-під покрівлі  одного з боксів. На місце події було направлено черговий караул 12-ї Державної пожежно-рятувальної частини.

Прибувши на місце події, рятувальники встановили, що горить облицювання покрівлі, утворилася загроза подальшого поширення на решту споруди та автівку «Matsubishi OutLander XL» всередині. Для безперебійної подачі води на гасіння пожежні автоцистерни довелося дозаправляти від пожежного гідранта, який знаходився на відстані 400 м від осередку горіння.

О 02:18 загоряння локалізували, а о 03:36 – витративши на гасіння близько 8 тонн води, повністю ліквідували, внаслідок пожежі було пошкоджено покрівлю на площі до 6 кв. м, стіни на площі до 20 кв. м, лакофарбове покриття автомобіля та інструмент.

Усього до ліквідації було залучено 2 одиниці спеціальної техніки та 12 чоловік особового складу від Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

4 листопада
3 листопада