26 травня
23 травня
22 травня
21 травня
20 травня
18 травня
15 травня
13 травня
11 травня
7 травня
6 травня
1 травня
30 квітня
29 квітня
25 квітня
24 квітня
23 квітня
19 квітня
18 квітня

На Сумщині обікрала 85-річного дідуся

Повідомлення про крадіжку в господарстві старенького сусіда до Конотопського відділу поліції надійшло від жительки одного з сіл району, яка допомагає дідусеві по господарству. Виявилося, що зранку, вийшовши на подвір’я, дідусь побачив зірваний замок на дверях господарської будівлі, а з приміщення пропали металеві вироби, які там зберігалися: візок, труби, ланцюги, каркас від ліжка. До того ж, зник і інший дрібний металобрухт, що господар зберігав у дворі.

«Отримавши повідомлення про крадіжку, працівники поліції перевірили всі пункти прийому металобрухту, що діють у місті, і на одному з них таки виявили викрадені речі. Відтак, вирахувати осіб, які їх сюди принесли, було справою техніки, — коментує Сергій Породько, начальник Конотопського відділу поліції. — В результаті проведених заходів було встановлено, що до скоєння злочину причетні троє раніше судимих жителів Конотопа віком 37-ми, 36-ти та 45-ти років».

Свої дії зловмисники пояснили потребою у грошах. Тож коли один з них запропонував обікрасти немічну людину, решта, не роздумуючи, погодились. Викрадений метал крадії склали на межі городу та прикрили гіллям. Вранці вони попросили знайомого, аби той автомобілем перевіз брухт на пункт прийому. Отримані за крадене кошти одразу розділили між собою.

За даним фактом конотопські слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище), в рамках якого вирішують питання про оголошення правопорушникам підозри у скоєному та обрання їм запобіжного заходу.

4 листопада
3 листопада