Вчора
1 грудня
30 листопада
29 листопада
27 листопада
24 листопада
23 листопада
18 листопада
17 листопада
16 листопада
15 листопада
11 листопада
9 листопада

На Сумщині офіційно затверджені нові карантинні зони

Сьогодні відбулося позачергове засідання Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Відповідно до прийнятого рішення, «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVІD-19 встановили у містах Суми, Лебедин та Сумському районах, «жовтий» – у містах Конотоп, Охтирка, Ромни, Шостка та у Білопільському, Буринському, Глухівському, Краснопільському, Лебединському, Недригайлівському, Роменському, Середино-Будському районах.

Керівники м. Суми та м. Лебедин, а також голова Сумської райдержадміністрації мають забезпечити організацію виконання та контроль за дотриманням на відповідних територіях заходів, встановлених для «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки відповідно до пункту 14 постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641.

Забезпечити організацію виконання та контроль за дотриманням на відповідних територіях пунктів 12, 13 постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641 необхідно Конотопському, Охтирському, Роменському, Шосткинському міським головам та головам Білопільської, Буринської, Глухівської, Краснопільської, Лебединської, Недригайлівської, Роменської, Середино-Будської райдержадміністрацій.

Також голови райдержадміністрацій, керівники органів місцевого самоврядування мають взяти під особистий контроль дотримання, відповідно до рівня епідемічної небезпеки, обмежень щодо організації та проведення масових (культурних, спортивних, релігійних, рекламних та інших) заходів. При цьому вкрай необхідно звертати особливу увагу на дотримання показників граничної кількості учасників заходів, наявність соціального дистанціювання, використання засобів індивідуального захисту.

Джерело http://debaty.sumy.ua

4 листопада
3 листопада