Вчора
23 вересня
22 вересня
21 вересня
20 вересня
19 вересня
18 вересня
17 вересня

На Сумщині почало діяти нове карантинне зонування

В Україні з 5 жовтня почав діяти оновлений поділ на карантинні зони. Згідно з новим поділом Державної комісії з ТЕБ та НС України, у «помаранчевій» зоні залишається місто Суми, до обласного центру додався Сумський район і місто Лебедин.

У «жовтій» зоні залишили Конотоп, Ромни, Шостку, Білопільський, Глухівський, Краснопільський, Недригайлівський та Роменський райони. Також до неї потрапили Охтирка, Буринський, Лебединський і Середино-Будський райони.

Усі інші міста і райони Сумської області, у тому числі Конотопський і Буринський, які раніше були в «жовтій» зоні, із сьогоднішнього дня потрапляють до «зеленої» зони.

У «зеленій» зоні обов’язковим залишається носіння масок в приміщеннях і громадському транспорті, заборона на проведення масових заходів з обмеженням на одну людину на 5 квадратних метрів.

У «жовтій» зоні діють всі обмеження «зеленої», а також заборона на відвідування установ соцзахисту, де перебувають люди похилого віку.

У «помаранчевій» також заборонена робота хостелів, спортзалів, закладів культури, нічних клубів і обмеження масових заходів у розрахунку  одна людина на 20 квадратних метрів і не більше 100 чоловік.

У «червоній» зоні під час карантину закриваються всі торгово-розважальні центри, кафе і ресторани,  припиняється робота громадського транспорту. Крім цього, забороняється посадка і висадка з пасажирських поїздів, за винятком, якщо поїзд їде через цей населений пункт транзитом. Питання про закриття навчальних закладів вирішують комісії ТЕБ та НС на місцях.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада