Вчора
28 липня
27 липня
26 липня
24 липня
23 липня
21 липня
20 липня
19 липня
17 липня
15 липня
14 липня
13 липня
12 липня
10 липня

На Сумщині продовжують знешкоджувати боєприпаси

23 жовтня групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни) проведено роботи зі знешкодження  двох артилерійських снарядів калібру 100 та 152 мм. Небезпечні знахідки раніше виявили в полі поблизу с. Степне Ямпільського району.

Цього ж дня о 09:38 до Служби порятунку «101», надійшла інформація про знайдення предмету схожого на боєприпас, що знаходиться в лісі на відстані 2 км від житлових будинків смт Краснопілля. Небезпечною знахідкою виявився артилерійський снаряд калібру 100-мм. Ще два випадки мали місце в Охтирському району та м. Суми, де було виявлено76 мм артилерійський снаряд та ручну гранату М – 39.

На місцях виявлення правоохоронцями виставлено охорону, надано заявку на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Рятувальники наголошують, що при знаходженні боєприпасів не можна їх навіть торкатися, а тим більше намагатися перенести. У жодному разі не користуватися поблизу засобами зв’язку, це може спровокувати вибух. Про можливу небезпеку треба повідомити оточуючих та негайно поінформувати Службу порятунку за номером «101».

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада