Вчора
1 грудня
30 листопада
29 листопада
27 листопада
24 листопада
23 листопада
18 листопада
17 листопада
16 листопада
15 листопада
11 листопада
9 листопада

На Сумщині продовжують знешкоджувати старі боєприпаси

За минулу добу до поліції від жителів Сумської області надійшло два повідомлення про виявлення ними боєприпасів часів Другої світової війни. Небезпечні знахідки підлягають обережному вилученню, та знищенню на полігоні.

Вчора, до Недригайлівського відділення поліції надійшло телефонне повідомлення про те, що у лісовому масиві на відстані одного кілометра від села Філонове було виявлено артилерійський снаряд калібру 122 міліметри часів Другої світової війни.

Вчора ж у лісосмузі між селами Подільки та Капустинці Липоводолинського району було знайдено 85-міліметровий іржавий артилерійський снаряд часів Другої світової війни.

На місцях виявлення боєприпасів виставлено охорону поліції до прибуття саперного підрозділу спеціального регіонального центру швидкого реагування оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Управління МНС України.

Поліція нагадує громадянам, що старі боєприпаси найчастіше виявляються навесні та восени, коли тривають земляні, польові роботи та відбуваються прогулянки на природі.

У разі виявлення будь-де, зброї боєприпасів, чи інших вибухонебезпечних предметів, не варто їх брати до рук, та навіть пересувати. Необхідно запам’ятати місце знахідки, відійти на безпечну відстань та викликати поліцію.

Відділ комунікації поліції Сумської області

4 листопада
3 листопада