Вчора
27 липня
26 липня
24 липня
23 липня
21 липня
20 липня
19 липня
17 липня
15 липня
14 липня
13 липня
12 липня
10 липня

На Сумщині пройшли навчання з гасіння лісової пожежі

Днями на території Тростянецького лісництва ДП «Тростянецьке лісове господарство» пройшли тактико-спеціальні навчання з гасіння лісової пожежі. Лісівники спільно з працівниками 24 державної пожежно-рятувальної частини відпрацювали взаємодію під час ліквідації пожежі в лісовому масиві.

Після теоретичної частини, тематика якої стосувалася тактиці та способам гасіння лісових пожеж, відбулося практичне відпрацювання спільних дій.

За тактичним задумом навчань, місцевий житель, помітивши густий білий дим у лісі, інформує Службу порятунку «101» про пожежу. Для з’ясування ситуації та здійснення необхідних першочергових заходів по гасінню ймовірної пожежі, до місця події негайно направлено працівників лісової пожежної охорони ДП «Тростянецьке лісове господарство» на спецтехніці.

Під дією сильного вітру горіння швидко розповсюджується на значну площу з частковим переходом з низової у верхову пожежу. Після визначення складності пожежі, до гасіння залучено два відділення пожежно-рятувальної частини.

«Такі тренування є особливо актуальними перед початком спекотної пори року та дозволяють усім зацікавленим службам ще раз перевірити стан готовності техніки, ранцевих вогнегасників, мотопомп та інших засобів пожежогасіння», — говорить директор Тростянецького лісгоспу Віктор Зубко.

Однак, незважаючи на протипожежну готовність, рятувальники та лісівники вкотре наголошують, що найкращий метод боротьби з вогнем у лісі – не допустити його появи, адже головною причиною лісових пожеж є людський фактор та людська недбалість.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада