Вчора
25 вересня
24 вересня
23 вересня
22 вересня
21 вересня
20 вересня
19 вересня
18 вересня

На Сумщині провели чемпіонат з мотокросу

Шістдесят шість спортсменів з Сумської, Полтавської, Харківської, Київської, Дніпропетровської, Запорізької, Черкаської та Чернігівської областей взяли участь у Відкритому чемпіонаті Сумської області та міста Охтирка з мотокросу в одному із 13 класів.

Організатором змагань виступила Охтирська міська рада спільно з громадською організацією «Спортивно-технічний авто-мото клуб «Нафтовик» , федерацією мотоциклетного спорту Сумської області  та підприємцями міста.

Сумщину на чемпіонаті представляли спортсмени міст Суми, Охтирка, Конотоп, Ромни, Шостка, селища міського типу Липова Долина, села Токарі.

Місто Охтирка представляло 7 спортсменів: Раскопін Матвій у класі діти-50 см³, Клоченко Артем у класі діти-85 см³, Зіненко Владислав у класі Аматор, Кучерявенко Денис у класі Майстер, Цибін Микола, Кутовий Роман, Малишев Євген у класі Повітряне охолодження.

Переможцями Відкритого чемпіонату Сумської області та міста Охтирка з мотокросу стали:
Серед дітей у класі 50 см³:
І місце – Пономаренко Матвєй, м. Ромни
ІІ місце – Шпак Ярослав, м. Дніпро
ІІІ місце – Воскобойнік Ярослав, м. Харків

Серед дітей у класі 65 см³:
І місце – Полуян Максим, м. Ромни
ІІ місце – Бабута Олександр, м. Ромни
ІІІ місце – Кірілов Володимир, м. Харків

Серед дітей у класі 85 см³:
І місце – Сітак Данило, м. Ромни
ІІ місце – Тєтєрядченко Микита, м. Харків
ІІІ місце – Макаров Денис, м. Харків

Клас Квадроцикли діти (90 см³:):

І місце – Юшинов Денис, м. Харків
ІІ місце – Сурков Ілля, м. Суми
ІІІ місце – Семішкур Евангеліна, м. Суми

Клас Квадроцикли діти (125 см³:):

І місце – Державецький Матвій, м. Суми
ІІ місце – Садовничий Олександр, м. Суми

Клас Аматор:

І місце – Кіріянов Дмитро, м. Харків
ІІ місце – Сірий-Козак Максим, м. Чигирин
ІІІ місце – Литвиненко Володимир, м. Ніжин

Клас Майстер:

І місце – Діденко Сергій, м. Кременчук
ІІ місце – Пілецький Денис, м. Полтава
ІІІ місце – Долгих Данило, м. Харків

Клас ветерани І вікова група (45-50 р.):

І місце – Лютий Андрій, м. Запоріжжя
ІІ місце – Вернигора Руслан, м. Прилуки
ІІІ місце – Самойленко Олександр, м. Полтава

Клас ветерани ІІ вікова група (50-55 р.):

І місце – Гайдар Олександр, м. Запоріжжя
ІІ місце – Петренко Віталій, м. Суми
ІІІ місце – Масюк Ігор, м. Полтава

Клас ветерани ІІІ вікова група (55-60 р.):

І місце – Золотарьов Сергій, м. Харків
ІІ місце – Сова Ігор, м. Харків
ІІІ місце – Дем’яненко Олександр, м. Конотоп

Клас Жінки:

І місце – Зайцева Олена, м. Суми
Клас Повітряне охолодження:
І місце – Малишев Євген, м. Охтирка
ІІ місце – Цибін Микола, м. Охтирка
ІІІ місце – Кутовий Роман, м. Охтирка

Клас Підбайк:

І місце – Гейко Іван, с. Токарі
ІІ місце – Болотаєв Нурід, с. Токарі
ІІІ місце – Фарбак Сергій, м. Бориспіль

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада