Вчора
1 грудня
30 листопада
29 листопада
27 листопада
24 листопада
23 листопада
18 листопада
17 листопада
16 листопада
15 листопада
11 листопада
9 листопада

На Сумщині розшукують аферистів, які виманили в пенсіонерки 60 тисяч

У поліцію із заявою про шахрайство звернулась 83-річна жителька Шостки. Вона розповіла, що вечері на її «домашній» телефон зателефонував невідомий. У розмові співрозмовник назвався лікарем та розповів, що її донька отримала переломи обох ніг внаслідок дорожньо-транспортної пригоди і терміново потребує операції. Вартість оперативного хірургічного втручання для її доньки буде коштувати 130 тисяч гривень.

Таких грошей у старенької не було, про що вона повідомила співрозмовника. Той погодився на будь-яку суму, яку назбирає пенсіонерка.

У подальшій розмові зі старенькою «лікар» дізнався адресу жінки та попросив її написати заяву про добровільний внесок. А вже за кілька хвилин у її квартиру постукав посильний, якому заявниця віддала 12 500 гривень та 1950 доларів США.

Лише на ранок потерпіла здогадалась зателефонувати доньці. І в розмові з нею зрозуміла, що стала жертвою шахрайства. Сама ж постраждала каже правоохоронцям, що знала про такі шахрайські схеми, але телефонний співрозмовник був дуже переконливий.

Наразі за фактом шахрайства в поліції відкрили кримінальні провадження за ознаками ч. 2 ст. 190 Кримінального кодексу України, у рамках якого ведуться пошуки зловмисників.

4 листопада
3 листопада