Вчора
15 квітня
14 квітня
13 квітня
7 квітня
1 квітня
30 березня
26 березня
25 березня
24 березня
23 березня
22 березня
21 березня
20 березня
19 березня

На Сумщині шахрайки викрали у 86-річного пенсіонера 300 тис грн

Сумська поліція розшукує двох жінок, які обікрали 86-річного пенсіонера

Триста тисяч гривень викрали злодійки у довірливого дідуся, коли той дозволив їм увійти до квартири напитися води. Поліцейські встановлюють особи «візитерок» і застерігають громадян бути обачними та не впускати у свої помешкання незнайомих осіб.

Сам потерпілий говорить, що жінки дуже просили не стільки за себе, як за маленького хлопчика, що був разом з ними. А коли дами пішли, він виявив зникнення зі схованки пакунка готівки.

В поліції за фактом крадіжки відкрили кримінальне провадження за ознаками ч.3 ст. 185 КК України та ведуть пошуки злодійок.

Поліцейські знову застерігають громадян бути обачними, і пам’ятати, що зайва довіра може дорого вартувати. Не слід впускати до свого житла невідомих людей, ким би вони не називались і під яким би приводом не намагалися увійти до вашого дому. В даному випадку літній чоловік став жертвою «класичної» злодійської схеми – поки одна жінка відволікала увагу старенького на себе та дитину, інша швидко обшукала його житло і спустошила родинну криївку.

Поліцейські застерігають: аби дістатися чужих заощаджень, злодії можуть використати будь-який привід, щоб зайти до вашого дому – переповити дитину, напитися води, запропонувати по зниженим цінам продукти харчування або придбати стару побутову техніку чи пір’я і т.д.

Правоохоронці радять громадянам попередити про подібні схеми стареньких родичів, і застерегти, що в разі подібних «візитів» літні люди дзвонили або їм, або відразу на «гарячу» цілодобову лінію поліції «102».

Відділ комунікації поліції Сумської області

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада