Вчора
3 червня
2 червня
1 червня
31 травня
30 травня
29 травня
26 травня
25 травня
24 травня
22 травня
20 травня
19 травня

На Сумщині триває підготовка до ЗНО

Під час відеоселекторної наради з керівниками органів управління освітою в Сумській ОДА обговорили особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання, організованого завершення 2019/2020 навчального року в умовах карантину.

Тимчасововиконуючий обов’язки заступника директора Департаменту освіти і науки Юрій Харламов  особливу увагу звернув на організацію підвезення учнів до пунктів тестування ЗНО, дотримання протиепідемічних заходів. Він зазначив, що цього року в запрошеннях вказано час прибуття учня на пункт тестування та збільшено термін пропуску учнів на пунктах.

Як наголосила начальник відділу дошкільної, загальної середньої освіти Світлана Бирченко, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 у 2019/2020 навчальному році Міністерством освіти і науки України рекомендовано не проводити масові заходи із залученням учасників освітнього процесу, у тому числі останні дзвоники та випускні вечори, акцентувала увагу на термінах видачі учням документів про освіту.

Вона зазначила, що керівникам закладів загальної середньої освіти необхідно розробити і затвердити графіки видачі документів про освіту випускникам 9-х класів з урахуванням необхідності дотримання протиепідеміологічних вимог. Учням, які не планують навчатися в іншому закладі освіти, доречно надіслати копії відповідних документів електронною поштою або в інший спосіб, з подальшим врученням оригіналу документа у вересні 2020/2021 навчального року.

Джерело http://debaty.sumy.ua/news/na-sumshhini-gotuyutsya-do-zno-v-umovah-karantinu

4 листопада
3 листопада