Вчора
30 липня
28 липня
27 липня
26 липня
24 липня
23 липня
21 липня
20 липня
19 липня
17 липня
15 липня
14 липня

На Сумщині вбили «чупакабру»?

Днями не схожу ні на собаку, ні на лисицю істоту помітили жителі смт Недригайлів. Тварина вешталася подвір’ями і давила домашніх птахів. Поки її не вбив один із господарів. Подробиці події у Фейсбуці повідомив редактор місцевого видання «Голос Посулля» Ігор Скрипченко.

«Про загадкових істот, що давлять птицю і п`ють її кров, ми вже роками чуємо із засобів масової інформації. В народі цих хижаків прозвали чупакабрами.

Їх неодноразово бачили і в нашому районі. Днями не схожу ні на собаку, ні на лисицю істоту помітили жителі вулиці Спортивна смт Недригайлів. Вона сновигала городами, немов видивляла собі здобич. В одному господарстві, де живе сама жінка (немов неспроста вибравши його, щоб повноправно господарювати), тварина облюбувала собі подвір`я і задавила 50 штук різної птиці. Як не намагалася господиня стерегти пернатих, звір все рівно умудрявся вдертися і лишити життя свою жертву, яку навіть не їв. Жінка на власні очі бачила злодія, та вбити його не мала ніякої можливості.

Передавивши більшість птиці в обійсті жінки, невідомий звір перебрався до сусіднього курника. От тут йому не пощастило. Помітивши небажаного гостя, господар миттєво закрив його в приміщенні й вбив. За його словами, ця істота була не агресивна, а навіть квола, мала довжину тіла до метра, хвіст близько 50 см та великі сильні ікла. І дуже неприємний запах.

Будемо сподіватися, що з вбивством цієї істоти неприємності, пов`язані із смертю птиці у жителів цієї вулиці, закінчаться і родичів звір немає.

Записано сьогодні зі слів недригайлівців з вулиці Спортивна. На фото одного з жителів — убита тварина», — написав Ігор Скрипченко.

Джерело: debaty.sumy.ua

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада