10 травня
9 травня
1 травня
29 квітня
28 квітня
27 квітня
23 квітня
22 квітня
20 квітня
18 квітня
15 квітня
14 квітня
13 квітня
7 квітня
1 квітня

На Сумщині відбудеться фестиваль родин та молоді з господарств сімейного типу «Покрова»

Взяти участь у зазначеному заході запрошуються власники індивідуальних селянських та фермерських господарств, представники малого бізнесу, а також представники об’єднаних територіальних громад, які бажають реалізувати спільні кооперативні проекти в громадах з метою підвищення конкурентоздатності території. З детальною програмою заходу можна ознайомитись за посиланням: https://is.gd/B1pgSW.

За інформацією обласного Департаменту агропромислового розвитку, Фестиваль родин та молоді з господарств сімейного  типу «Покрова» відбудеться 14 жовтня на території Шосткинської міської станції юних натуралістів. Початок заходу о 10.00. Участь – безоплатна.

Організатори заходу ставили собі за мету посилити партнерську платформу для забезпечення самодостатності громад через кооперування у бізнес-проектах, сформувати коопераційні зв’язки виробників сільськогосподарської продукції та керівництва ОТГ, обмін досвідом у сфері консалтингу між представниками бізнесу та влади, донорами, надавачами грантів, кредиторами, інвесторами.

Конкретні цілі заходу: розкрити основні правила у практичному отриманні державної підтримки та державних компенсацій; провести презентацію бізнес-планів з вирощування лікарських рослин з чистим прибутком від 50 тис грн/га до 200 тис грн/га на рік; обговорити практичні механізми впровадження кооперації із застосуванням сучасних технологій переробки сільгосппродукції на об’єктах комунальної власності для власників індивідуальних селянських та фермерських господарств; розглянути актуальні питання ринку землі, зокрема, у чому полягає переважне право орендаря на купівлю земельної ділянки в разі її продажу.

Учасники заходу зможуть також відвідати Смачний ярмарок, послухати виступи спікерів, які є спеціалістами в галузі земельного права, консалтингу.

Довідково. Організатори фестивалю: обласне управління молоді та спорту, обласний Департамент агропромислового розвитку, Шосткинська міська рада, СумДУ, Сумський НАУ, громадська спілка «Органічна Україна. Північ», громадська організація «Платформа розвитку громад», Дорадча служба «Агронаука».

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада