Вчора
20 вересня
19 вересня
18 вересня
17 вересня
16 вересня
15 вересня

На Сумщині відбувся автопробіг за збереження системи спрощеного оподаткування

17 жовтня у Конотопі відбувся автопробіг SaveФОП за участі місцевих підприємців. Учасники хотіли привернути увагу до малого та мікробізнесу.

«Вже понад рік ми протестуємо проти законів 128, 129, 367 які, впроваджують тотальну фіскалізацію для малого та мікробізнесу. Для більшості підприємців вони вступають в дію з 1 січня 2021. Ці закони знищують спрощену систему оподаткування, яка, у свій час, врятувала економіку України. Вони приведуть до припинення діяльності багатьох ФОП-ів, які створюють робочі місця та платять податки», – зазначає учасник всеукраїнського руху SaveФОП та організатор акції Максим Погорілий.

Як зазначає Максим, всеукраїнський рух SaveФОП вимагає від Верховної Ради України прийняти законопроєкти 3853-1, 3853-2, 3993. Їх розробили підприємці для збереження спрощеного оподаткування.

Організатор зазначає, що 3 листопада розпочнеться безстрокова акція протесту під Верховною Радою України. Цим автопробігом вони хотіли залучити небайдужих конотопських підприємців долучитися до акції

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада