11 липня
10 липня
6 липня
5 липня
1 липня
28 червня
25 червня
20 червня
19 червня
18 червня
17 червня
15 червня
14 червня
13 червня
10 червня
8 червня
4 червня
31 травня

На Сумщині взяли під варту чоловіка, який звільнившись під заставу, знову порушив закон

За клопотанням Шосткинської місцевої прокуратури взято під варту 31-річного громадянина Азербайджану, який звільнився під заставу, скоїв черговий злочин та поранив поліцейського.

Нагадуємо, що 2 лютого 2020 року в м. Шостка правоохоронці затримали азербайджанця, який схиляв товариша до протиправної діяльності. Коли той відмовився виконувати злочинні вказівки, чоловік спочатку побив потерпілого, а потім відібрав смартфон та паспорт. Повернути відібрані речі обіцяв лише після виконання злочинних дій та сплати 800 грн. Дії затриманого кваліфіковано за ч. 2 ст. 186 (грабіж) та ч. 2 ст. 189 (вимагання) КК України. Йому було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, однак він вніс заставу та був звільнений.

Перебуваючи на свободі, чоловік вже через декілька днів скоїв грабіж, при цьому за викликом до органу досудового слідства не приходив. Відтак правоохоронці отримали дозвіл суду на його примусовий привід. 25 червня 2020 року під час затримання чоловік почав чинити опір, намагався втекти та ударив ножем у руку співробітника поліції.

На даний час, окрім вищезазначених статей, затриманий відповідатиме ще й за ч. 2 ст. 345 (умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу легких тілесних ушкоджень, у зв’язку з виконанням цим працівником службових обов’язків) КК України. За скоєне йому загрожує до 7 років позбавлення волі.
Джерело: debaty.sumy.ua

4 листопада
3 листопада