Вчора
19 січня
18 січня
17 січня
16 січня
15 січня
14 січня
13 січня
12 січня

На Сумщині за добу знайшли 62 боєприпаси часів війни

1 червня, групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни), проведено роботи зі знешкодження одного 122-мм, трьох 76-мм, одинадцятьох 45-мм артилерійських снарядів та однієї 82-мм, сорока шістьох 45-мм мінометних мін часів Другої світової війни. Небезпечні знахідки раніше виявили в лісосмузі, на відстані до 450 м від житлових будинків в с. Перекопівка Роменського району.

Цього ж дня, до Служби порятунку «101», надійшла інформація про виявлення предмету схожого на боєприпас в полі с. Братське Тростянецького району. Ним виявилася одна 82-мм мінометна міна, яка знаходились на відстані до 400 м від житлових будинків.

Схожий випадок мав місце в Роменському районі, де в лісі на відстані до 450 м від житлових будинків с. Перекопівка місцевим мешканцем було виявлено десять 45-мм артснарядів та сімнадцять 50-мм мінометних мін. На місцях небезпечних знахідок правоохоронцями виставлено охорону, надано заявку на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Джерело http://debaty.sumy.ua/news/society/na-sumshhini-za-dobu-znajshli-62-boyepripasi-chasiv-vijni

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада