Вчора
25 вересня
24 вересня
23 вересня
22 вересня
21 вересня
20 вересня
19 вересня
18 вересня

На Сумщині затримали чоловіка, який хотів незаконно потрапити до РФ

Сумський прикордонний загін продовжує вживати системних заходів з підтримання режиму державного кордону на ділянці відповідальності.

Учора, реалізовуючи завчасно отриману співробітниками оперативно-розшукових підрозділів інформацію про можливу протиправну діяльність, прикордонники затримали громадянина України, який мав намір незаконно потрапити до РФ поза встановленими пунктами пропуску.

Прикордонний патруль на околиці населеного пункту Баранівка, що у Глухівському районі, зупинив автомобіль марки «Mercedes-Benz», який рухався в напрямку кордону. Крім водія в транспортному засобі в якості пасажира перебував  наш співвітчизник – мешканець Рівненської області.

У ході спілкування правоохоронці з’ясували, що чоловік в пішому порядку намагався незаконно перетнути українсько-російський кордон з території України на територію Росії поза встановленими пунктами пропуску. Правопорушник також розповів, що він вибрав саме такий спосіб перетнути кордон у зв’язку з тим, що йому заборонено в’їжджати до Росії.

Наразі за спробу незаконного перетинання державного кордону України 39-річному чоловікові загрожує адміністративна відповідальність. Його подальшу долю вирішить суд.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада