Вчора
19 січня
13 січня
12 січня
5 січня
4 січня
31 грудня
29 грудня

На Сумщині знаходять небезпечні предмети

26 травня групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області (м. Ромни) проведено роботи зі знешкодження десяти артилерійських снарядів. З яких вісім калібром 57-мм, по одному 76-мм та 122-мм. Боєприпаси раніше були виявлені на відстані 1,5 та 5 км від житлових будинків у селі Боромля Тростянецького району та селі Сосонка Охтирського району. Небезпечні предмети вивезли у спеціально відведене місце та знищили шляхом підриву.

Цього ж дня на лінію екстреного виклику 101 надійшло повідомлення про виявлення дванадцятьох вибухників, чотирьох 76-мм артснарядів, двадцятьох шести 50-мм та однієї 82-мм мінометних мін. Відголоски минулих війн були знайдені в лісі села Перекопівка Роменського району, на відстані 370 м від житлових будинків, та в селі Грунь Охтирського району в лісосмузі на відстані до 100 м від осель громадян.

На місцях виявлення вибухонебезпечних предметів встановлено охорону та надано заявку на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області (м. Ромни).

4 листопада
3 листопада