Вчора
2 жовтня
1 жовтня
28 вересня
27 вересня
25 вересня
24 вересня
19 вересня
18 вересня
17 вересня
15 вересня
14 вересня
13 вересня
8 вересня
7 вересня
6 вересня
5 вересня
4 вересня
1 вересня

На Тростянеччині призначено нового голову райдержадміністрації

Сьогодні голова Сумської облдержадміністрації Роман Грищенко офіційно представив тростянчанам нового голову Тростянецької райдержадміністрації – Володимира Бурлаку. Захід відбувся в залі засідань райдержадміністрації за участю народного депутата України Миколи Задорожнього, міського голови Тростянецької ОТГ Юрія Бови, голови районної ради Андрія Коржа, голів сільских рад, працівників бюджетної сфери, депутатів, представників ЗМІ, громадськості.

Очільник Сумської області Роман Грищенко зачитав Розпорядження Президента України Володимира Зеленського від 27 травня 2020 року про призначення Володимира Бурлаки на цю відповідальну посаду. Він висловив переконання щодо майбутньої плідної співпраці на благо Тростянеччини. Голова облдержадміністрації зазначив, що пріоритетами у роботі нового керівника мають стати: будівництво доріг, вирішення питання якості питної води та наповнення місцевих бюджетів.

У свою чергу Володимир Миколайович подякував Президентові України Володимиру Зеленському та голові Сумської обласної державної адміністрації Роману Грищенку за виказану довіру.

Новопризначений очільник Тростянецького району Володимир Бурлака запевнив, що з усією відповідальністю приступає відсьогодні до роботи. Він закликав до взаємодії органи місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад, громадськість задля покращення соціально-економічної ситуації на Тростянеччині.

4 листопада
3 листопада