1 грудня
30 листопада
27 листопада
25 листопада
24 листопада
23 листопада
21 листопада
19 листопада

На Тростянеччині знову посилюють карантинні заходи

Вчора під керівництвом голови Тростянецької районної державної адміністрації Володимира Бурлаки відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Виконуюча обов’язки завідувача Тростянецького районного лабораторного відділення Сумського лабораторного центру Валентина Одража зазначила, що станом на 9 червня  у Тростянецькому районі зареєстровано 9 підтверджених випадків захворювання на COVID-19: з них: 1- госпіталізовано, 1 – помер, на самоізоляції – 5, одужало – 2. Показник інцидентності становить 20, 5 на 100 тис. населення і перевищує цільовий (нормативний) показник 12 на 100 тис. населення.

Приймаючи до уваги фактичний стан епідеміологічної ситуації з COVID-19 в Тростянецькому районі відповідно до критеріїв  Кабміну, члени комісії прийняли рішення відмінити, починаючи з 10 червня, послаблення протиепідемічних заходів щодо функціонування закладів громадського харчування, проведення релігійних заходів та проведення заходів в закладах фізичної культури та спорту.

Директорові ДП «Тростянецьке лісове господарство» та директорові ПрАТ «Монделіс Україна» наказами по підприємствах доручено відсторонити від роботи контактних осіб до моменту отримання результатів ПЛР-тестів. Тростянецьке відділення поліції має забезпечити дотримання громадського порядку та карантинних вимог до покращення епідемічної ситуації.

Джерело http://debaty.sumy.ua/news/na-trostyanechchini-znovu-posilyuyut-karantinni-zahodi

4 листопада
3 листопада