10 травня
9 травня
1 травня
29 квітня
28 квітня
27 квітня
23 квітня
22 квітня
20 квітня
18 квітня
15 квітня
14 квітня
13 квітня
7 квітня
1 квітня

На вибори до Сумської міської ради подалися 14 політичних партій, до обласної – 12

Заяви до виборчої комісії Сумської міської ради подали 14 політичних партій, до обласної – 12. З них 13 і 9 відповідно вже зареєстровані, документи інших політсил в комісіях ще розглядають. 24 вересня був останній день подання документів до територіальних виборчих комісій. Вони працювали до опівночі.

У мери Сум балотуються (подаємо за алфавітом): Вадим Акпєров, Володимир Биков, Тамара Іщенко, Олександр Кукса, Ірина Купрейчик, Олександр Лисенко, Володимир Лободін, Олена Мельник, Тетяна Рябуха, Олександр Хоруженко.

Серед партій зареєстрували у депутати міської ради списки (подаємо за алфавітом): “Батьківщини”, “Європейської Солідарності“, “За майбутнє”, “Нашого краю”, “Опозиційної платформи – За життя”, “Правого сектору”, “Пропозиції”, “Свободи”, “Соціалістів”, “Сили людей”, “Сили і честь”, “Слуги народу” та “УДАРу”. Документи Аграрної партії в міській ТВК розглядатимуть в понеділок.

В обласній виборчій комісії приймали документи у депутати обласної ради. Зареєстрували кандидатів від дев’яти політичних сил, документи ще трьох запланували розглянути, розповів заступник голови комісії Роман Петренко.

У список зареєстрованих до обласної ради потрапили: “Батьківщина”, “Європейська Солідарність”, “За майбутнє”, “Наш край”, “Опозиційна платформа – За життя”, “Радикальна партія Олега Ляшка”, “Сила людей”, “Сила і честь” та “Слуга народу”. Наразі уточнюють документи “Свободи”, “Пропозиції» та “Аграрної партії”.

Джерело: suspilne.media

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада