24 вересня
22 вересня
17 вересня
14 вересня
13 вересня
12 вересня
10 вересня
7 вересня
6 вересня
5 вересня
4 вересня
31 серпня
30 серпня
26 серпня
24 серпня
23 серпня
19 серпня
18 серпня
17 серпня
16 серпня

На Ямпільщині дистанційно проводять фестиваль-конкурс «Вишивані мелодії Полісся»

Спільні дослідження Ямпільського районного краєзнавчого музею, Ямпільського районного центру культури та дозвілля, будинків культури і сільських клубів, Ямпільської централізованої бібліотечної системи стосовно історії вишивки поліського краю та пошук нових форм популяризації її, як виду декоративного-ужиткового мистецтва, створили на Ямпільщині сприятливі умови для проведення районного фестивалю-конкурсу вишивки «Вишивані мелодії Полісся». Розпочавши свою історію у 2012 році, він активно розвивається, залучаючи до участі майстрів та аматорів вишивки.

Традиційно захід проходить 28 червня в рамках урочистостей, присвячених річниці Конституції України. Загалом відбулося шість фестивалів, на яких жителі та гості району з великим інтересом знайомились з виставковими експозиціями громад та персональними виставками мисткинь. Деякі з них були особливими. I фестиваль (2012 рік) дав початок розвитку культурно-просвітницького проєкту «Регіональний одяг: Ямпільщина», який досліджує традиційний одяг Сіверщини.

IV фестиваль (2015 рік) запам’ятався тим, що на ньому відбулась презентація вишитого рушника-оберега Ямпільщини. Він був створений у ході проведення акції серед закладів відділу культури і туризму Ямпільської РДА «Вишиваймо рушник — оберіг Ямпільщини».

Сьогоднішні реалії карантинного життя внесли корективи в проведення VII фестивалю вишивки. Він має дистанційну форму, що суттєво збільшує кількість учасників та розширює аудиторію глядачів.

 

4 листопада
3 листопада