29 червня
10 червня
2 червня
1 червня
31 травня
30 травня
19 травня
29 квітня
28 квітня
27 квітня
23 квітня
22 квітня
20 квітня
18 квітня
17 квітня
16 квітня
23 лютого
22 лютого

Начальник управління коммайном облради Нагорний у робочий час ходить у спортзал

Начальник управління коммайном облради Дмитро Нагорний у робочий час регулярно відвідує спортивний зал і схоже, що саме за такі «заслуги» він отримує заробітну плату з бюджету.

Про такий випадок неподобства розповіла колишній прессекретар обласної організації БПП “Солідарність” Ольга Панфілова.

Дівчина зазначила, що неодноразово бачила, як у робочий час чиновник займається в одному із спортивних залів Сум.

«Я почекала, коли завершиться обідня перерва у нього на роботі і зателефонувала до управління коммайном. Запитала, чи знаходиться Дмитро Нагорний у відпустці, на що отримала відповідь – ні, він працює. На питання, чи знаходиться на робочому місці його секретар також сказала, що ні. І в цей час я спостерігала, як Дмитро Нагорний займається на тренажерах», – продовжила вона.

За словами Панфілової, з її мами, яка працює в соціальній службі на мінімальну зарплату питають так, наче вона отримує мільйони, а чому такий «незначний» начальник, як Нагорний, робить все що йому заманеться, і за це ще й отримує солідну заробітну плату.

Нагадаємо, що півтора місяці тому в кабінеті чиновника за підозрою в розтраті півтора мільйона гривень виявили незадекларовані 10 000 доларів США, від яких, до слова, чиновник разом з двома технічними паспортами на два автомобілі, що перебували в його користуванні, хотів поспішно позбудеться. Речові докази хотів непомітно винести з приміщення установи його підлеглий. Не склалось.

4 листопада
3 листопада