19 травня
29 квітня
28 квітня
27 квітня
23 квітня
22 квітня
20 квітня
18 квітня
17 квітня
16 квітня
23 лютого
22 лютого
21 лютого
20 лютого
19 лютого

Нардеп Максим Гузенко: “На якість і темпи роботи в громаді дуже впливає відсутність нормальної комунікації депкорпусу і голови громади”

У рамках роботи на окрузі народний депутат від Сумщини Максим Гузенко (партія “Слуга народу”) зустрівся з мешканцями Буринської ОТГ. Про хід і результати свого візиту обранець повідомив у Фейсбуці.

“Серед головних питань, як завжди, — відсутність ремонту дорожнього покриття. Найбільше турбують напрямки Михайлівка—Миколаївка і Успенка—Вознесенка. З цього приводу готую звернення до Служби автомобільних доріг у Сумській області та обласного Департаменту розвитку інфраструктури Сумської ОДА.

Інша серйозна проблема — незрозуміла ситуація з очищенням ставків і, як наслідок, зникнення води у колодязях. Уже звернувся до Державної екологічної інспекції у Сумській області, щоб розібратися, чому люди довгий час не мають нормального доступу до питної води і як це вирішити.

На мою думку, на якість і темпи роботи в громаді дуже впливає відсутність нормальної комунікації депутатського корпусу та голови громади.

З цікавого. На всіх зустрічах мене «супроводжували» п’ятеро представників міської ради (заступники, начальники відділів, інші). Мабуть, органам місцевого самоврядування більше немає чим зайнятися у робочий час”, – написав Максим Гузенко.

4 листопада
3 листопада