Вчора
16 жовтня
15 жовтня
14 жовтня
13 жовтня
12 жовтня
11 жовтня
10 жовтня
9 жовтня

Нардеп Максим Гузенко привіз обіцяні сюрпризи до медзакладів Роменщини

Народний депутат від Сумщини Максим Гузенко (партія “Слуга народу”) привіз обіцяні до Дня медичного працівника сюрпризи у Хоружівську, Тернівську амбулаторії та Семенівський ФАП.

“Видалася гарна нагода не тільки передати закладам необхідне обладнання — пральні машини та холодильники для зберігання медпрепаратів, але й у теплому колі поговорити з персоналом про їхнє життя та існуючі несвяткові проблеми.

Зокрема, думали про шляхи підписання з Національною службою здоров’я України додаткових пакетів для надання медпослуг населенню (у тому числі стоматологічних і паліативної допомоги), щоб збільшити фінансові надходження до закладів.

Серед важливих потреб — і придбання додаткового обладнання для підвищення рівня меддопомоги. У першу чергу будемо працювати над закупівлею гематологічного аналізатора, мікроскопів, нового лабораторного обладнання.

Ще раз дякую всім медикам за самовіддану роботу і теплий прийом. Зі свого боку забезпечу підтримку ваших побажань, а також президентських ініціатив, спрямованих на підвищення рівня життя і роботи медпрацівників”, – написав у Фейсбуці Максим Гузенко.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада