Вчора
25 липня
24 липня
19 липня
18 липня
17 липня
16 липня
15 липня
11 липня
10 липня
6 липня
5 липня
1 липня
28 червня
25 червня
20 червня
![](https://azimuth.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/04/175071002_4008166395887457_5132290877840131261_n.jpg)
Нардеп Максим Гузенко проінспектував ремонт мостового переходу на Сумщині
Не дивлячись на несприятливі погодні умови, “Велике Будівництво” на Сумщині триває повним ходом. Про це у Фейсбуці повідомив народний депутат Максим Гузенко (партія “Слуга народу”).
“Триває ремонт мостового переходу з підходами на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О 190204 /Р-44/-Дяківка-Сапушине-Кальченки-Горобівка – /Р-44. Наразі виконується армування опорних конструкцій. Роботи виконуються з додержанням технологічного процесу.
Разом з керівництвом ДП «Дороги Сумщини» обговорили подальший хід виконання та плани щодо ремонтних робіт”, – написав Максим Гузенко.
This error message is only visible to WordPress admins
4 листопада
3 листопада