Вчора
14 червня
13 червня
10 червня
8 червня
4 червня
31 травня
26 травня
23 травня
22 травня
21 травня
20 травня
18 травня
15 травня
13 травня
11 травня
7 травня
6 травня
1 травня

Нардеп Максим Гузенко: Разом із міністром МОЗ Віктором Ляшком працювали над перспективою розвитку закладів охорони здоров’я Сумщини за європейською моделлю

Народний депутат Максим Гузенко долучився до обговорення перспектив розвитку закладів охорони здоров’я Сумщини за європейською моделлю, яке відбулося в Сумах 26 жовтня за участі міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка.

«Пропрацювали кожен медзаклад, котрий має заборгованість по заробітній платі та чому вона виникає.

Позиція міністерства проста – кожен заклад охорони здоров’я має бути самоокупним і Національна служба здоров’я України надає всі необхідні інструменти для цього.

Медичні послуги повинні надаватися швидко, якісно та безкоштовно, саме тому оперуючі лікарі повинні мати певне навантаження та постійно практикуватись, щоб не втрачати кваліфікацію, медобладнання має постійно оновлюватись, а для цього воно повинно вичерпувати свій ресурс, а не пилитись в замкнутих кабінетах.

Саме тоді у нас кожна лікарня буде виглядати як з обкладинки.

Даю посилання на повний перелік послуг котрі мають надаватися безкоштовно https://drive.google.com/…/1KGjEOGPkujqzaaaLGm9acC…/view», – написав Максим Гузенко на своїй сторінці у Фейсбуці.

Для народного депутата робота над покращенням медицини в області є одним із провідних напрямків роботи. Днями Максим Гузенко передав у конотопські медичні заклади ліки та нове обладнання – функціональні ліжка, кушетки, милиці, колісні крісла, засоби для фіксації переломів та інші необхідні речі. Під час візитів в робочий округ парламентар також спілкується із керівниками лікарень, щоб із перших вуст дізнатися про існуючі потреби та оперативно вирішувати нагальні проблеми.

Раніше нардеп допоміг поліпшити матеріально-технічну базу медзакладів Вільшанської та Недригайлівської громад. Жителям Дубов’язівської громади він передав  нове авто швидкої допомоги для надання людям якісної екстреної меддопомоги і забезпечення комфортних умов для їх транспортування. Парламентар домігся закупівлі нового рентгендіагностичного комплексу для Липоводолинської лікарні –  вкрай необхідного обладнання у час пандемії. За участі нардепа також було відкрите нове приймальне відділення Роменської центральної районної лікарні, завдяки якому  місцеві жителі відчули поліпшення якості медичних послуг.

Принциповим для Максима Гузенка стало і виконання передвиборчих обіцянок щодо підвищення зарплат медикам, адже тема оплати праці лікарів роками взагалі не підіймалася. Спільна робота у парламенті дала результат – прийнято постанову Кабміну, за якою лікарі та медсестри отримали фінансові гарантії.

4 листопада
3 листопада