Вчора
28 вересня
26 вересня
24 вересня
22 вересня
17 вересня
14 вересня
13 вересня
12 вересня
10 вересня
7 вересня
6 вересня
5 вересня
4 вересня
31 серпня
30 серпня
26 серпня
24 серпня
23 серпня
19 серпня
18 серпня

Нардеп Максим Гузенко: Вшановуємо пам’ять про Конотопську битву та з вдячністю згадуємо мужніх предків – захисників України

Народний депутат від Сумщини Максим Гузенко (партія «Слуга народу») узяв участь у Всеукраїнському фестивалі «Козацький родослав», який сьогодні проходить у с. Шаповалівка на Конотопщині.

“Щоб бути справжнім громадянином-патріотом, потрібно знати історію рідного краю. Краю, де ти народився, живеш, звідки твоє коріння. Знати минуле, завдяки якому ми маємо шанс на майбутнє. Адже для українського народу його історія – це не просто минуле, це його душа. Важливу роль у збереженні минулого, формуванні історичної пам’яті і національної свідомості краян відіграє шанування традицій та історичних подій.

Серед тих подій, що цілком законно можуть бути підставою для національної гордості українців, – славетна Конотопська битва 1659 року, кожен крок якої намагаються донести до нас історики, художники, митці, пишучи про неї книги, створюючи кінофільми, споруджуючи пам’ятники на честь учасників.

Традиційно кожного року у с. Шаповалівка на Всеукраїнському фестивалі «Козацький родослав» нащадки вшановують пам’ять про Конотопську битву та з вдячністю згадують мужніх предків – захисників України.

Цей рік не став виключенням! Чудова організація та безліч активностей. Кожен може побачити та спробувати себе в ролі вершника, січового стрільця, ремісника.

Ідеальний захід для відвідування з дітьми, рекомендую!”, – написав у Фейсбуці Максим Гузенко.

4 листопада
3 листопада