Вчора
14 червня
13 червня
10 червня
8 червня
4 червня
31 травня
26 травня
23 травня
22 травня
21 травня
20 травня
18 травня
15 травня
13 травня
11 травня
7 травня
6 травня
1 травня

Нардеп Михайло Ананченко разом із міністром освіти Сергієм Шкарлетом взяли на контроль відновлення роботи Сумського коледжу СНАУ

Народний депутат Михайло Ананченко разом із міністром освіти Сергієм Шкарлетом оглянули заклади освіти, які були пошкоджені в Сумах внаслідок агресії РФ.  Окрему увагу парламентар та урядовець приділили Сумському фаховому коледжу СНАУ, який потребує значного відновлення після ворожого обстрілу.

“Безпека понад усе!
Вже зовсім скоро розпочнеться новий навчальний рік. Нажаль не у всіх закладах off-line. Та кожен вчитель, кожен керівник перш за все думає про безпеку своїх учнів.
Сьогодні переконалися в цьому разом з міністром освіти і науки України Сергієм Шкарлетом.
Під час його візиту до Сум, батьки однієї з шкіл, де є найпростіше укриття, наполягали – діти мають спілкуватися, тому навчання має бути! Як варіант у декілька змін чи за змішаною системою. Головне, щоб це було безпечно!
Місто продовжує відновлювати заклади, що постраждали від російської агресії.
Сумський фаховий коледж Сумського НАУ найбільше постраждав від ворожого бомбардування в перші дні війни. Завдяки співпраці університету з швейцарською гуманітарною місією, 241 студент з постраждалих коледжів будуть поселені у капітально відремонотовані секції в гуртожитках СНАУ” – написав Михайло Ананченко на своїй сторінці у Фейсбуці.

4 листопада
3 листопада