Вчора
1 жовтня
28 вересня
27 вересня
25 вересня
24 вересня
19 вересня
18 вересня
17 вересня
15 вересня
14 вересня
13 вересня
8 вересня
7 вересня
6 вересня
5 вересня
4 вересня
1 вересня
30 серпня

Нардеп Тетяна Скрипка: 6,6 млн грн спрямовано на укриття для сумських шкіл №7, 17 та 18

Для народного депутата Тетяни Скрипки завжди пріоритетом була підтримка освітньої галузі, адже вона сама присвятила багато років педагогічній роботі і знає про її особливості зсередини. З початку повномасштабної війни парламентарка спрямувала максимальну увагу на створення умов для безпечного навчання учнів сумських шкіл, передусім це облаштування укриттів.

Довелося змінити плани, які будувала раніше, і зосередити зусилля на пошуку додаткових шляхів фінансування, аби школярі змогли продовжити повноцінне навчання і почувалися захищеними в стінах освітніх закладів. Цілеспрямованість, наполегливість, дипломатичність дали бажаний результат – зокрема, нардепу Тетяні Скрипці вдалося домовитися із британцями про реконструкцію та оснащення бомбосховищ у навчальних закладах Сум. Ефективною виявилася і співпраця у цьому напрямку з міською владою. Вже по завершенню тривалих зимових канікул більше дітей зможуть повернутися до очного навчання завдяки обладнанню укриттів у трьох школах, на що спрямували 6,6 млн грн.

«Це мали бути ремонти шкіл і садочків, зокрема обладнання харчоблоків, оснащення профільних класів, встановлення систем протипожежної безпеки. Натомість війна зруйнувала плани. Безпека дітей – те, про що слід дбати перш за все.

Парламент ухвалив зміни до Бюджетного кодексу, які в умовах воєнного стану дозволили органам місцевого самоврядування приймати рішення про спрямування залишків коштів за субвенціями з державного бюджету на підтримку цивільного населення. Із міською владою було досягнуто домовленостей, і результати перерозподілу майже 6,6 млн.грн. коштів соцеконому можна побачити у сумських школах № 7, 17 та 18.

Вже після канікул діти зможуть навчатися у безпечних умовах, бо є сучасні укриття. Я думаю, що це найголовніше – дати дітям можливості для розвитку, дати їм майбутнє. Так переможемо!» – написала Тетяна Скрипка на своїй сторінці у Фейсбуці.

Нагадаємо, нещодавно нардеп підготувала законопроєкт щодо підвищення педагогічної кваліфікації у питанні надання психологічної підтримки учням. Тетяна Скрипка переконана, що вчителі мають допомогти дітям стати щасливими, самодостатніми, впевненими людьми, дати їм знання і підтримку для подальшої реалізації попри всі складнощі воєнного часу.

4 листопада
3 листопада